Nowy Redaktor Portalu oraz plany na 3 i 4 kwartał 2018

, 19 sierpnia 2018
 • 93
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  93
  Shares

Nowym Redaktorem portalu Odrowąż 24 został Damian Ziółkowski. Przed nami sporo prac związanych z obchodami niepodległości oraz nowymi serwisami: portalem turystycznym Ziemi Odrowążów oraz serwisem wyborczym na nachodzące wybory samorządowe 2018.

 • 93
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  93
  Shares

Redaktor Portalu Odrowąż 24

Jest nam niezmiernie miło zachęcić, że Damian Ziółkowski zdecydował się na współpracę z portalem Odrowąż 24 na stanowisku Redaktora portalu. Damian, pochodzący z Szydłowca w swojej dotychczasowej karierze aktywnie działał przy Szydłowieckim Centrum Kultury – Zamek, a dokładniej w Teatrze Poezji i Muzyki u Radziwiłła. Jak sam mówi aktorstwo to jego pasja i pomysł na przyszłość. Damian jest laureatem licznych nagród aktorskich oraz recytatorskich, m.in. Złotego Gargulca za spektakl „Dwoje na Huśtawce” czy laureatem ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego w Lublinie poświęconemu twórczości Józefa Czechowicza. W wolnych chwilach, relaksuję się strzelający „headshoty” w Counter-Strike Global Offensive 🙂

Redakcję portalu Odrowąż 24 zasilił również Mikołaj Wilk – Szydłowianin, student na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Interesuje się literaturą, historią regionalną, genealogią i archiwistyką.

Damian będzie wspierał również naszą redakcję w innych inicjatywach lokalnych Odrowąż 24 i Massive Marketing które zostaną wdrożone już w najbliższych tygodniach. Zachęcamy wszystkich do bezpośredni kontaktu z Damianem i przekazywaniu informacji oraz tematów wartych poruszenia na łamach portalu.

Portal turystyczny Ziemi Odrowążów

Już wkrótce uruchamiamy wersję beta portalu turystycznego Ziemi Odrowążów. Systematycznie będziemy publikowali na nim informacje o zabytkach z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, przysuskiego i koneckiego oraz okolicznych miejscowości.

Portal również będziemy również rozwijać o bazę hotelowo-gastronomiczną, porady na temat tras turystycznych, potencjalne bony rabatowe, czy budowę sklepu z lokalnymi atrakcjami. Do współpracy chcemy zaangażować lokalne samorządy, instytucje lokalne jak również Lokalne Grupy Działania. Wierzymy, że wspólnymi siłami będziemy wstanie wypromować turystycznie nasz region w całym kraju (a nawet poza jego obszarem).

To wszystko w planach, natomiast już pod koniec sierpnia pierwsza wersja nowego portalu turystycznego! : )

Portal wyborczy Ziemi Odrowążów

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi 2018 wkrótce uruchomimy portal dla osób planujących w nich brać udział. W jednym miejscu wszyscy kandydaci (zdjęcia, opisy, osiągnięcia, video) ze wszystkich pięciu powiatów. Dodatkowo z zaawansowaną wyszukiwarką, dzięki której użytkownicy portalu będą mogli sprawdzić na jakie osoby będą mogły zagłosować w swoim okręgu.

Uruchomienie serwisu już we wrześniu. Natomiast już teraz zachęcamy obecnych samorządowców, osoby planujące kandydować w wyborach, oraz komitety wyborczego do kontaktu z naszą redakcją na temat możliwej formy promocji na łamach naszego serwisu.

Razem Możemy Więcej!

Współpraca, pozytywna konkurencja to idea naszego portalu którą chcemy zakorzenić w naszym regionie. Nawet jeśli mamy inne poglądy, warto współpracować ze sobą bo to jest gwarancją wspólnego rozwoju i wzrostu. Zachęcamy do polubienia naszego fan page na Facebooku i śledzenia na bieżąco informacji z regionu.

Bartosz Kaluga

Bartosz Kaluga

Właściciel Massive Marketing (kompleksowe usługi marketingowe). Co-Founder and CEO Sintra Consulting Poland (software house - eCommerce and Corporate Portals Development). Absolwent Transatlantic MA Program in East-Central European Studies.

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ