Gratulacje dla uczestniczki MasterChef Junior ze Skarżyska-Kamiennej

, 16 kwietnia 2019
 • 25
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  25
  Shares

Gościem prezydenta Skarżyska-Kamiennej była w miniony piątek młoda skarżyszczanka, uczestniczka telewizyjnego show kulinarnego „MasterChef Junior” – Natalia Tokarska.

Prezydent Konrad Krönig serdecznie pogratulował uczestniczce MasterChef Junior udziału w programie, a także niebywałego talentu i kulinarnej wyobraźni. Dziękował również za godne reprezentowanie Skarżyska-Kamiennej.

Natalia Tokarska, której pasją jest gotowanie, ma na swoim koncie ogromny sukces, jakim niewątpliwie jest udział w programie MasterChef Junior. Natalia otrzymywała od jurorów bardzo dobre recenzje przygotowywanych potraw, a widzowie bardzo szybko polubi ją za pracowitość, naturalność, wrażliwość i skromność.

Jestem przekonany, że te cechy charakteru, które mogliśmy poznać kibicując Ci w programie, w połączeniu z ogromnym talentem i kulinarną fantazją, pozwolą Ci odnosić kolejne sukcesy. Będę za Ciebie trzymał kciuki i życzę powodzenia w dalszych etapach programu – mówił prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.

Natalii niestety nie zobaczyliśmy już w niedzielnym, 7 odcinku MasterChef Junior. Jak wyjaśnił w programie jeden z jurorów, Michel Moran, Natalka z powodu choroby musiała podjąć decyzję o rezygnacji z udziału w dalszych etapach programu. Jest jednak i dobra informacja – Natalka została zaproszona do udziału w kolejnej edycji programu.

W czasie rozmowy z prezydentem miasta Natalia przyznała, że udział w programie to spełnienie jej marzeń. Gotowanie jest jej pasją i sprawia jej ogromną przyjemność. Mówiła o tym, jakie emocje towarzyszyły jej w czasie nagrywania programu. Wspominała m.in. odcinek, w którym młodzi kucharze serwowali potrawy z egzotycznych przysmaków, jak serca, móżdżki, robaki czy chrząszcze, a także odcinek, w którym przygotowała tradycyjną potrawę regionu świętokrzyskiego – pierogi z kaszą gryczaną.

Chociaż przygoda z programem dla Natalii na razie się zakończyła, dzięki specjalnemu zaproszeniu młodą skarżyszczankę zobaczymy w kolejnej edycji MasterChef Junior.

Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów!

Źródło: um.skarzysko.pl

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ