Ach co to był za Bal !!! – Centrum Integracji Środowiskowej w Jastrzębiu

, 13 marca 2019
 • 9
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  9
  Shares

W piątek 22 lutego 2019 r. w Centrum Integracji Środowiskowej w Jastrzębiu odbył się bal karnawałowy  dla dzieci. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci.

W piątek 22 lutego 2019 r. w Centrum Integracji Środowiskowej w Jastrzębiu odbył się bal karnawałowy  dla dzieci. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Imprezę otworzyli: Pani Kierownik Agnieszka Dąbrowska oraz Pan Wójt Andrzej Bracha, przywitali serdecznie wszystkich obecnych a przede wszystkim dzieciaczki, które w przebranych strojach prezentowały się znakomicie. Imprezę zaszczycili zaproszeni goście: Pan Wójt Andrzej Bracha, Pani Wicestarosta Anita Gołosz, Pan Sławomir Bińkowski – Przewodniczący Rady Gminy w Jastrzębiu, Pan Sekretarz Gminy Albert Bobrowski, rodzice oraz sponsorzy, którzy ufundowali nagrody rzeczowe oraz poczęstunek dla dzieci.
Tego dnia świetlica zamieniła się w salę balową przyozdobioną balonami i różnokolorowymi łańcuchami. Zjawiskowy wygląd wprowadził dzieci w  fantastyczny nastrój i świetną zabawę. Dzieci przebrane w kolorowe stroje wcieliły się w różne postacie bajek oraz w swoich ulubionych bohaterów . Wszyscy świetnie się bawili. Wspaniała impreza prowadzona była przez znakomite animatorki Panią Agnieszkę Powideł i Panią Renatę Parszewską, które urozmaicały dzieciom zabawę  różnymi konkursami, pokazami i innymi atrakcjami. Zwycięscy konkursów byli nagradzani drobnymi upominkami a reszta dzieci słodkościami. Na zakończenie balu wybrano króla i królową balu, którzy otrzymali korony.
W czasie przerwy dzieci miały czas na poczęstunek i chwile odpoczynku po tak intensywnej i wspaniałej zabawie.
Był też czas na wspólne pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników. Dzieci pełne niesamowitych wrażeń, w radosnych nastrojach wróciły do swych domów.

 

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ