Central European Startup Awards 2018 – Jakub Piotrowski po raz kolejny w Konkursie na najlepszy Startup.

, 20 sierpnia 2018
 • 17
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  17
  Shares

Jakub Piotrowski finalistą kolejnej edycji Central European Startup Awards! Zapraszamy do streszczenia projektu Give Bytes oraz oddawania głosów w konkurse (CESA)

 • 17
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  17
  Shares

Czym jest Central European Startup Awards (CESA)?

Jest to jedno z największych wydarzeń promujących młode i innowacyjne biznesy na świecie! Wydarzenie ma charakter bezpłatny jednak liczba miejsca jest ograniczona.

Central European Startup Awards to corocznie wręczane nagrody, do których nominacje przyznają internauci i społeczność startupowa. Impreza przyciąga tysiące firm z 10 krajów, które chcą zostać wyróżnione za ich innowacje na arenie międzynarodowej. W tym roku wyłoniono aż 59 finalistów w 14 kategoriach tylko z samej Polski. Pośród nich, pojawił się urodzony w Szydłowcu – Jakub Piotrowski – współzałożyciel firmy Give Bytes.

Szczegółowy wywiad z Jakubem Piotrowskim możecie przeczytać -> TUTAJ <-

Nasz rodak startuje w kolejnej edycji Central European Startup Awards – z kolejnym genialnym projektem. Poprosiliśmy Jakuba o kilka słów podsumowania jego pracy i opisanie na czym dokładnie ma polegać projekt:

Jakub Piotrowski – „Give Bytes to platforma fundamentalnie zmieniająca aktualny status quo, jeśli chodzi o finansowanie projektów ze zbiórek crowdfundingowych. Do tej pory aby pomagać, najpierw trzeba było mieć wystarczającą ilość pieniędzy na koncie. Jak nie masz gotówki, to nawet gdybyś chciał pomóc to nie dasz 🙂 Dzięki platformie Give Bytes można będzie wspierać dowolną zbiórkę dzieląc się mocą obliczeniową swojego komputera, bez konieczności sięgania do portfela! Biorąc pod uwagę, że ponad 55% ludzi na świecie ma dzisiaj dostęp do internetu, zakładamy szybki wzrost popularności naszego projektu. Aktualnie walczymy o nagrodę na najlepszy startup blockchainowy w Centralnej Europie. Serdecznie prosimy o głosy z ziemi Szydłowieckiej, ziemi Odrowążów oraz wszystkich czytelników portalu Odrowąż 24!”

Głosy na startup Jakuba Piotrowskiego i Give Bytes możecie Państwo oddawać klikając w obrazek poniżej! Głosy oddawać możecie Państwo do 24 Sierpnia!

Serdecznie zapraszamy do oddawania głosów na GIVE BYTES.  Zapraszamy również do wywiadu z Jakubem Piotrowskim o biznesie, przyszłości Szydłowca oraz marzeniach, i zamienieniu ich w pracę! Cały wywiad -> TUTAJ <-

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ