Harmonogram bezpłatnych szkoleń komputerowych w Gminie Białaczów

, 26 kwietnia 2019
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

W bezpłatnych szkoleniach komputerowych mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Województwa Łódzkiego, którzy ukończyli 25 rok życia.

Plan bezpłatnych szkoleń komputerowych

Trwa realizacja projektu bezpłatnych szkoleń komputerowych pn.: “Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Białaczów”. Celem projektu grantowego jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych mieszkańców, niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych wśród min. 90% uczestników objętych szkoleniami kompetencji cyfrowych do 31.07.2019 r. Wysokość dofinansowania wynosi 149 500,00 zł i stanowi 100% wartości projektu.

W bezpłatnych szkoleniach mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Województwa Łódzkiego, którzy ukończyli 25 rok życia. Zapisów na szkolenia można dokonać w Urzędzie Gminy Białaczów (pokój nr 19) lub pod nr telefonu 44 758-14-14. Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach 16-17 maja w Urzędzie Gminy Białaczów, a jego tematem będzie „Działam w sieciach społecznościowych”.

Harmonogram szkoleń zaplanowanych na maj

Termin Miejsce szkolenia Tematyka
16-17.05.2019 Urząd Gminy Białaczów Działam w sieciach społecnościowych
21-22.05.2019 Urząd Gminy Białaczów Tworzę własną stronę internetową (blog)
23-24.05.2019 Urząd Gminy Białaczów Mój biznes w sieci
28-29.06.2019 Urząd Gminy Białaczów Moje finanse i transakcje w sieci
30-31.05.2019 Urząd Gminy Białaczów Działam w sieciach społecnościowych

Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w innym miejscu (wymagany dostęp do Internetu) lub w innych terminach, w tym w weekend, lub w godzinach popołudniowych.

Źródło: bialaczow.pl

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ