•
  •
    2
    Shares

W niedzielę, 26 sierpnia, w Suchedniowie odbył się szósty już Bieg o Puchar Kruka.

180 zawodniczek i zawodników z terenu całego regionu rywalizowało na dwóch dystansach: 5 i 11 km.

Na trasie 5 kilometrów zwyciężył Tomasz Gawroński z Jędrzejowa z czasem 16,02, drugie miejsce zajął  Damian Kutera z Dąbrowy- czas 0:16:09, a trzecie – Bartłomiej Tworek (Opatów) z czasem 0:16:20. Wśród kobiet – najlepsza była Małgorzata Czarnota z czasem 18,47, drugie miejsce zajęła Katarzyna Błasiak ze Skarżyska-Kamiennej (Czarnecki Run Team) – czas 0:21:01, trzecie Iliana Antczak z Miedzianej Góry – czas 0:24:20.

W biegu na 11 kilometrów zwyciężył Michał Bąk (Chełmce) z czasem 37,11, drugie miejsce zajął – Piotr Sztandera z Parszowa-czas 0:38:45, trzecie – Piotr Chmiel z Mostek – Czarnecki Run Team- czas 0:38:59. Najszybsza kobieta to Olga Pierzak z Morawicy-0:43:52, druga z kolei – Anna Ordyńska ze Skarżyska-Kamiennej-SSC Suchedniów – z czasem 0:49:04, trzecia – Agnieszka Siciarz – 0:51:58.

Głównym organizatorem imprezy jest Miejski Klub Sportowy ORLICZ. Szefową biura zawodów była, po raz kolejny, Daria Miernik przy wsparciu wielu innych osób, instytucji i organizacji między innymi Gminy Suchedniów, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suchedniowie, Suchedniowskiej Korporacji Samorządowej, Młodzieżowej Rady Miejskiej w Suchedniowie. Organizację zawodów, jak co roku, wspierają też liczni wolontariusze i lokalni przedsiębiorcy.

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolic