Wybory samorządowe 2018. Znamy wszystkich kandydatów do Rady Powiatu Przysuskiego

, 25 września 2018
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Tydzień temu, 17 września, PKW zakończyło rejestrację kandydatów do rad powiatowych. Prezentujemy wszystkich kandydatów na radnych powiatowych w Przysusze.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Tydzień temu, 17 września, PKW zakończyło rejestrację kandydatów do rad powiatowych. Prezentujemy wszystkich kandydatów na radnych powiatowych w Szydłowcu. Poniżej zobaczą Państwo pełną listę kandydatów do Rady Powiatu Przysuskiego według okręgu. Zestawienie zawiera następujące informacje: pozycja na liście, nazwisko, imiona, wiek, miejsce zamieszkania.

Okręg nr 1 – Miasto i Gmina Przysucha

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

  1. DZIEKAN Grzegorz Mirosław, 52, Przysucha
  2. KRUPA Włodzimierz Szczepan, 55, Przysucha
  3. GAWRYŚ Anna, 53, Przysucha
  4. MAŁECKA Magdalena, 42, Przysucha
  5. SOKÓŁ Marcin Piotr, 41, Przysucha
  6. WOŹNIAK Jadwiga Janina, 68, Przysucha
  7. MORAWSKI Mirosław Marek, 54, Pomyków

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:

  1. SETA Rafał Arkadiusz, 40, Przysucha
  2. TROCHIM Sebastian, 39, Skrzyńsko
  3. KOŁSUT Marzanna Monika, 45, Przysucha
  4. KOPIJEK Leszek Adam, 66, Przysucha
  5. BOMBA Jadwiga Urszula, 50, Ruski Bród
  6. WIĘCKOWSKA Grażyna Mirosława, 64, Przysucha
  7. MASŁOWSKI Wojciech Henryk, 61, Przysucha

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowo-Ludowe:

  1. MODRZECKI Leopold Jacenty, 58, Przysucha
  2. SASAL Krzysztof Marian, 61, Przysucha
  3. KILIANEK Marek Marian, 56, Krajów
  4. NIELIPIŃSKA Elżbieta Wanda, 61, Przysucha
  5. SUDER Wiesława, 56, Przysucha
  6. PAKOSZ Marzena Agnieszka, 47, Skrzyńsko
  7. CICHAWA Waldemar, 45, Janików

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe – Przysucha:

  1. TOMASIK Tadeusz, 63, Kozłowiec
  2. WIADEREK Stanisław, 59, Przysucha
  3. SZUSTKA Stanisław, 63, Skrzyńsko
  4. GIZIŃSKA Teresa, 81, Przysucha
  5. KWAŚNIEWSKI Jerzy Józef, 60, Przysucha
  6. RADOMSKA Małgorzata, 57, Smogorzów
  7. BILSKA Maria Julia, 60, Zbożenna

Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość Samorządowa:

  1. JASZCZURA Szczepan Bogumił, 45, Przysucha
  2. AUGUSTYNIAK Zbigniew Bogumił, 60, Przysucha
  3. RETELEWSKA Ewa Gabriela, 53, Smogorzów
  4. KOWALSKA Katarzyna Zdzisława, 51, Przysucha
  5. PIESZCZEK Zofia Janina, 59, Janików
  6. ZAGÓRA Piotr, 27, Janików
  7. FIDOS Lech Stanisław, 61

Komitet Wyborczy Wyborców „Nasz Samorząd”:

  1. OBUCH Jerzy Henryk, 68, Przysucha
  2. SETA Justyna Stefania, 58, Przysucha
  3. URBAN Dorota Urszula, 63, Przysucha
  4. MALIK Andrzej, 50, Przysucha
  5. KRAWCZYŃSKI Jacek Wawrzyniec, 69, Przysucha

Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Lechowskiego – Nowa Jakość:

  1. JĘDRZEJCZAK Artur Adam, 38, Lipno
  2. CISAK Bernadetta Dorota, Przysucha
  3. KACZOR Karol, 25, Janików
  4. ZIĘBICKA Paulina, 23, Przysucha
  5. GAJDA Norbert Zenon, 42, Przysucha

Okręg nr 2 – Gminy: Gielniów, Odrzywół, Rusinów

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

  1. NIEMIRSKI Marian Stanisław, 56, Odrzywół
  2. RACZYŃSKI Andrzej Marian, 60, Kotfin
  3. MALCZAK Marian, 65, Goździków
  4. GACA Krystyna Józefa, 58, Przystałowice Małe
  5. KARAŚ ALeksandra, 53, Myślakowice Kolonia
  6. HABERA Elżbieta, 53, Goździków
  7. GĄGOROWSKI Jarosław Tadeusz, 42, Grabowa

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowo-Ludowe:

  1. MODRZECKI Marek Szczepan, 63, Rusinów
  2. STOLIŃSKI Maciej Zbigniew, 54, Marysin
  3. KWIATKOWSKI Zbigniew, 44, Kamienna Wola
  4. REJMER Bogumiła Maria, 54, Rusinów
  5. LISTKIEWICZ Elżbieta Beata, 49, Nieznamierowice
  6. BABICKA Jolanta Barbara, 59, Gielniów
  7. WŁODARCZYK Józef, 58, Gałki

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe – Przysucha:

  1. KORYCKI Jarosław Marian, 52, Krzesławice
  2. MIJAŁ Mirosław Zdzisław, 64, Odrzywół
  3. DANIELIK Paweł Czesław, 44, Drynia
  4. TUREK Beata, 52, Przysucha
  5. WOŹNIAK Agnieszka Zofia, 47, Goździków
  6. NATORSKA Agnieszka Maria, 29, Gielniów
  7. JANUS Izabela, 20, Sady-Kolonia

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:

  1. KWIETNIEWSKA Dorota, 55, Odrzywół
  2. WOŹNIAK Wiesław Adam, 43, Kotfin
  3. LISTKIEWICZ Agnieszka Katarzyna, 45, Nieznamierowice
  4. PAWELEC Stanisław, 59, Wysokin
  5. KRASKA Grzegorz, 51, Rusinów
  6. KUC Aneta, 21, Gałki

Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Lechowskiego – Nowa Jakość:

  1. PAPIS Sebastian Mateusz, 31, Nieznamierowice
  2. BOROWIECKA Dorota, 39, Snarki
  3. CZYŻEWSKI Marcin Piotr, 23, Kłonna
  4. JĘDRZEJCZAK Anita, 34, Lipno
  5. BABICKI Czesław Paweł, 50, Gielniów
  6. MATUSZCZAK Patrycja Andżelika, 19, Ceteń
  7. GAWIN Paweł, 21, Nieznamierowice

Okręg nr 3 – Gminy: Klwów, Potworów

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

  1. WOCHNIAK Krzysztof Paweł, 56, Potworów
  2. PAJĄK Przemysław, 31, Kolonia Ulów
  3. SZYMCZAK Ewelina Magdalena, 30, Długie
  4. SZYMCZYK Sławomir, 49, Kadź
  5. KLIMEK Agnieszka, 31, Łojków

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:

  1. REGUŁA Piotr Karol, 38, Głuszyna
  2. MACIERZYŃSKA Dorota Elżbieta, 52, Klwów
  3. KOZŁOWSKA Anna, 31, Marysin
  4. SPOCIŃSKI Bolesław, 54, Borowa Wola
  5. NATORSKI Jan, 64, Potworów

Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowo-Ludowe:

  1. GAWRYŚ Jan, 55, Kadź
  2. GRZEGORCZYK Paweł, 36, Kozieniec
  3. KUCHARSKA Wioletta Monika, 38, Głuszyna
  4. OZIMSKA Anna Zofia, 54, Wir
  5. PANKOWSKI Marek Kacper, 40, Potworów

Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Lechowskiego – Nowa Jakość:

  1. HAJĘCKI Dominik Mateusz, 23, Drążno
  2. DALBIAK Dorota Justyna, 34, Rdzów
  3. KOZIEŁ Marcin Józef, 35, Drążno
  4. CZYŻEWSKA Katarzyna Monika, 22, Drążno
  5. ZYCH Przemysław Karol, 21, Sady-Kolonia

Okręg nr 4 – Gminy: Borkowice, Wieniawa

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

  1. ZAWADZKI Krzysztof Jan, 61, Kochanów Wieniawski
  2. ŻUROWSKA Krystyna, 58, WIeniawa
  3. PAWLIKOWSKI Rafał Sebastian, 39, Wieniawa
  4. DYL Tomasz, 54, Ruszkowice
  5. NOWOSIELSKA Bożena, 63, Borkowice
  6. MAJ-KOWALSKA Agnieszka Maria, 29, Żuków

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:

  1. JAKUBCZYK Mariusz Adam, 47, Wieniawa
  2. TAMIOŁA Sławomir Jan, 55, Przysucha
  3. BOCHYŃSKA-WOJDYŁ Katarzyna Maria, 41, Skrzynno
  4. ZIEMNIAK Barbara Anna, 59, Niska Jabłonica
  5. MICHALSKA Magdalena Maria, 36, Pogroszyn
  6. SIUDEK Robert Piotr, 47, Borkowice

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowo-Ludowe:

  1. NIEWCZAS Marcin, 47, Borkowice
  2. SKUZA Piotr Grzegorz, 52, Bryzgów
  3. GÓRSKI Sylwester Adam, 58, Wieniawa
  4. NIEWIADOMSKA Ewa Zofia, 57, Rzuców
  5. WĄTŁA Hanna Mariola, 48, Komorów
  6. DYJAS-WALCZAK Danuta Urszula, 59, Skrzynno

Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość Samorządowa:

  1. KORCZYŃSKI Robert Dawid, 38, Kamień Duży
  2. GONCIARZ Danuta, 65, Ninków
  3. STRZĘPEK Przemysław, 31, Komorów
  4. KARWAT Katarzyna Edyta, 49, SKrzynno
  5. PIETRAS Anna Barbara, 32, Rzuców
  6. PŁUCIENNIK Adam, 34, Przysucha

Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Lechowskiego – Nowa Jakość:

  1. SYMELA Paulina Maria, 32, Politów
  2. DĘBSKI Mateusz Karol, 21, Żuków
  3. MATYNIA Marzena, 25, Politów
  4. KACZYŃSKI Arkadiusz Marian, 18, Nieznamierowice
  5. GÓRSKA Agnieszka Barbara, 29, Wola Brudnowska
  6. CZARNECKI Mateusz Kamil, 20, Politów

Dzięki NAM odniesiesz sukces w Wyborach Samorządowych 2018 

wybory samorządowe 2018

 

 UWAGA! – ZNIŻKI NAWET DO 40 % !!!

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz skorzystać z naszej kompleksowej profesjonalnej obsługi na okres wyborów samorządowych. Zwiększ swoje szanse na wygraną w wyborach. Dzięki nam zaprezentujesz się jako profesjonalny i rzetelny kandydat, na którego warto oddać głos! kontakt [@] odrowaz24.pl lub d.ziolkowski [@] odrowaz24.pl

 

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolic



Drodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ