Wojewódzka konwencja Koalicji Obywatelskiej w Skarżysku-Kamiennej

, 9 października 2018
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

W niedzielę 7 października w Skarżysku-Kamiennej odbyła się wojewódzka konwencja Koalicji Obywatelskiej. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Katarzyna Lubnauer, Grzegorz Schetyna, Barbara Nowacka i Róża Thun.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
W niedzielę 7 października w Skarżysku-Kamiennej odbyła się wojewódzka konwencja Koalicji Obywatelskiej. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Katarzyna Lubnauer, Grzegorz Schetyna, Barbara Nowacka i Róża Thun.

W 2015 roku to właśnie w tym mieście w Skarżysku – Kamiennej Platforma Obywatelska miała najlepszy wyniki, nie wierzycie że wygramy? Wygramy!

Tymi słowami Marzena Okła-Drewnowicz rozpoczęła konwencję Wojewódzką Koalicji Obywatelskiej w Skarżysku-Kamiennej. W dalszej części głosu zabrali kolejno zaproszeni goście Grzegorz Schetyna podczas swojego wystąpienia poparł między innymi obecnego Prezydenta Konrada Kroniga i jednocześnie kandydata w nadchodzących wyborach samorządowych w Skarżysku.

Dzisiaj jesteśmy w Skarżysku-Kamiennej żeby wesprzeć Konrada Kroniga trzymamy za Ciebie kciuki i wszystkiego dobrego na te wybory – mówił Grzegorz Schetyna

Wiele mówiono o przygotowaniach do wyborów samorządowych w całym województwie

Nasze listy budowane z takim mozołem, który daje jestem przekonany szanse na dobry wynik i wierzę, że Ci wszyscy, którzy będą liderami będą przedstawiali dzisiaj dadzą z siebie wszystko, będą dokładać głosów, będą przekonywać oraz będą prowadzić kampanię w tych ostatnich dwóch tygodni. Wiele zrobiliśmy dla Świętokrzyskiego te osiem ostatnich lat, nasze dwie ostatnie kadencji, ale także to wszystko, co udało się zrobić na poziomie samorządu województwa – dodał Schetyna

Jesteśmy tu po to żeby pokazać, że porozumienia w polityce są możliwe koalicja jest silną siłą kandydatów mówiła Katarzyna Lubnauer przewodnicząca Nowoczesnej

Warto inwestować człowieka, człowieka małego tego, któremu się tworzy, dla którego się tworzy żłobki przedszkola człowieka starszego, na którego chcemy zaproponować przyjazną edukacji jeden z elementów naszego czteropaku edukację, która pozwala mu w szkole odrobić lekcje, która pozwala uzyskać ciepły posiłek, która pozwala mu się rozwijać, która tworzy mu szanse na przyszłość, ale to jest również oferta dla ludzi młodych tutaj programie dla Świętokrzyskiego mamy program 3 razy, 30 czyli program skierowany do przedsiębiorców, którzy zechcieliby zatrudniać młodych ludzi – dodała Lubnauer.

Na konwencji obecna była też Barbara Nowacka która do koalicji dołączyła na początku września

Głos zabrali także sami kandydaci na prezydentów Skarżyska-Kamiennej i Kielc obecnie na konwencji.

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ