Puchar Prezesa dla drużyny KS Smyków

, 23 lutego 2018
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Drużyna KS Smyków osiągnęła sukces w turnieju o Puchar Prezesa Klubu Sportowego Radiators Stąporków.

W Stąporkowie odbył się turniej o Puchar Prezesa Klubu Sportowego Radiators Stąporków w kategorii chłopców trampkarza starszego. W zawodach uczestniczyło sześć zespołów rozlosowanych do dwóch grup. W grupie A rywalizowali zawodnicy KS Smyków, Radiators I Stąporków i Vctorii Mniów, natomiast w grupie B spotkały się drużyny Radiators II Stąporków, Skały Tumlin i GLKS Fałków.

Wyniki gier: Grupa A

KS Smyków 2-0 Radiators I Stąporków
Victoria Mniów 1-2 Radiators I Stąporków
KS Smyków 0-0 Victoria Mniów

Tabela grupy A

 1. KS Smyków – 4
 2. Radiators I – 3
 3. Victoria Mniów – 1

Wyniki gier: Grupa B

GLKS Fałków 1-1 Skała Tumlin
GLKS Fałków 1-1 Radiators II
Skała Tumlin 1-3 Radiators II

Tabela grupy B

 1. Radiators II – 4
 2. GKLS Fałków – 2
 3. Skała Tumlin – 1

Mecz o V miejsce

Skała Tumlin 3-2 Victoria Mniów

Półfinały

KS Smyków 2-1 GLKS Fałków
Radiators I 3-0 Radiators II

Mecz o III miejsce

GLKS Fałków 1-0 Radiators II

Finał

KS Smyków 2-0 Radiators I

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Śliz z drużyny KS Smyków. Podopieczni Jacka Kołodziejczyka wystąpili w składzie: Dominik Nowakowski, Dawid Śliz, Dawid Leśniak, Wiktor Grabarczyk, Mateusz Górecki, Mateusz Tomaszewski, Jakub Sosnowski, Kacper Lisowski, Igor Janus, Igor Rogula, Fabian Kozłecki, Kacper Kasiński, Hubert Kołodziejczyk.

Sukcesy trampkarzy ze Smykowa w lidze zostały dostrzeżone przez trenerów kadry wojewódzkiej, którzy powołali w trakcie przerwy zimowej 8 zawodników na konsultacje i sparingi: Dawida Śliza, Mateusza Tomaszewskiego, Patryka Sztanderę z rocznika 2003, Fabiana Kozłeckiego, Wiktora Grabarczyka i Igora Janusa z rocznika 2004 oraz Mateusza Góreckiego i Bartłomieja Dulewicza z rocznika 2005. Z punktu widzenia sportowego to dobra wiadomość dla trenera Jacka Kołodziejczyka, że z tak małej gminy udało się wypromować tylu chłopców, ale niestety większość tych zawodników może opuścić drużynę, gdyż interesują się nimi większe kluby i szkoły sportowe.

 

Źródło: Urząd Gminy Smyków
Zdjęcie: Urząd Gminy Smyków

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ