Odnaleziony w lesie

, 14 września 2017
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

We wtorek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich poszukiwali 82-latka z gminy Końskie, który wyszedł do lasu na grzyby i zabłądził. Szczęśliwie, mężczyzna posiadał przy sobie telefon komórkowy, dzięki któremu mógł opisać rejon, w którym się znajduje. Mundurowi wspólnie z rodziną dzięki przekazanym przez seniora informacjom, odnaleźli miejsce w którym się znajdował. We wtorkowe

We wtorek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich poszukiwali 82-latka z gminy Końskie, który wyszedł do lasu na grzyby i zabłądził. Szczęśliwie, mężczyzna posiadał przy sobie telefon komórkowy, dzięki któremu mógł opisać rejon, w którym się znajduje. Mundurowi wspólnie z rodziną dzięki przekazanym przez seniora informacjom, odnaleźli miejsce w którym się znajdował.

We wtorkowe popołudnie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich otrzymali zgłoszenie, że w jednym z kompleksów leśnych na terenie gminy Końskie, do lasu na grzyby wyszedł 82-latek i do chwili obecnej nie powrócił. Zaniepokojona rodzina obawiała się, że mężczyzna z racji swojego wieku mógł zabłądzić w lesie. Na miejsce poszukiwań skierowano dzielnicowego, patrol interwencyjny z psem tropiącym , policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego i z Komisariatu Policji w Stąporkowie. Na szczęście zagubiony w lesie 82-latek posiadał przy sobie telefon komórkowy, dzięki któremu mógł opisać rejon, w którym się znajduje. Policjanci wspólnie z rodziną 82-latka udali się w opisane przez mężczyznę miejsce- dukty leśne między Starą Kuźnicą, a Piłą i napotkali tam seniora. Oświadczył on, że stracił orientację w terenie i zabłądził. Po raz kolejny , dzięki szybkiej akcji policjantów, finał poszukiwań okazał się szczęśliwy.

Opr. PP

 

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Końskich

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ