Teatralny marzec w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku

, 25 lutego 2019
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

27 marca obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku przygotowuje szereg ciekawych imprez.

Wydarzenia

Oto lista atrakcji z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, które odbędą się w ramach akcji Teatralny marzec.

Spektakl „Niepojęty przypadek”

Teatralny marzec

Spektakl na podstawie tekstów M. Świetlickiego, S. Witkacego i T. Różewicza w wykonaniu Teatru bez Maski odbędzie się 14 marca o godz. 10.00 i 12.00 (sala 40). Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc (w sekretariacie MCK lub telefonicznie 41 25 31 482).

Warsztaty „Teatralna przestrzeń”.

Teatralny marzec

Zapraszamy młodzież od lat 13, dorosłych, nauczycieli. Warsztaty odbędą się 15 marca się o godz. od godziny 15.00 do 19.00. Wpisowe wynosi 30 zł. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie kart zgłoszenia do 8 marca 2019r.

Spektakl „Wojna Chłopska”

Teatralny marzec

To kolejna propozycja w ramach obchodów międzynarodowego święta teatru. Spektakl w w wykonaniu Amatorskiej Grupy Teatralnej odbędzie się 27 marca 2019 r. o godz. 18.00 na zapleczu sceny Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Wstęp jest bezpłatny.Amatorska Grupa Teatralna istnieje od 2015 roku. Tworzą ją ludzie z Suchedniowa, Kielc i Skarżyska – Kamiennej. Spektakl „Wojna Chłopska” został doceniony na licznych przeglądach i festiwalach.

III Skarżyski konkurs pt. „Teatr Jednego Wiersza”

Teatralny marzec

Konkurs odbędzie się 27 marca i rozpocznie się o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy do udziału uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i średnich, wychowawców świetlic środowiskowych na terenie naszego miasta oraz wszystkich innych chętnych w wieku od 7 do 18 lat. Celem konkursu jest doskonalenie warsztatu artystycznego oraz konfrontacja dokonań twórczych uczestników.

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ