Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 – Aleksandra Żłobecka – Wywiad

, 9 października 2018
 • 101
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  101
  Shares

Zapraszamy Państwa do wywiadu z Aleksandrą Żłobecką – Finalistką Miss Skarżyska – Kamiennej 2018.

Kiedy zrodził się w Tobie pomysł, aby zostać Miss Skarżyska – Kamiennej?

Już dawno to planowałam… Jednak teraz postanowiłam wziąć w sprawy w swoje ręce i spróbować czegoś nowego, ponieważ kocham nowe wyzwania.

Czy myślisz o zawodzie fotomodelki?

Moim zdaniem zawód fotomodelki jest bardzo trudnym zawodem. Pomimo tego, że bardzo dobrze czuję się przed obiektywem i zawsze chętnie pozuję do zdjęć uważam, że w tej branży potrzeba czegoś więcej- pasji i zaangażowania. Fotomodelka musi bardzo sprawnie zmieniać swoje pozy, być przy tym kreatywna i wyrazić na zawołanie każdą emocję. To prawie jak gra aktorska… Tylko z jedną różnicą – liczy się każdy ułamek sekundy, w tym każde mrugnięcie oka, zachwianie… Cała magia zdjęć i uchwyconych momentów, które trwają mniej niż sekundę… Myślę,że to piękny zawód i każda z Nas marzy, by zostać zauważoną choć na parę pięknych sesji.

Jak na Twoją karierę może wpłynąć wygrana w finale Miss Skarżyska-Kamiennej?

Nigdy nie wiadomo jak blisko sukcesu jesteśmy, dlatego należy sumiennie obrać cel i dążyć do niego.
Być może jesteśmy otoczeni ludźmi, którzy są „kartą przetargową” dla naszej kariery, więc zawsze staram się wypaść jak najlepiej. Zawsze jest szansa na „awans”, dostanie się gdzieś wyżej.
Nigdy nie wiemy kto nas obserwuje i czy może właśnie siedząc przed sceną ktoś nas nie ocenia, bo coś go inspiruje, aby może w przyszłości podjąć jakąś współpracę z nami.

Jakie jest Twoje największe pragnienie? 

Co jeśli wkradnie nam się troszkę fantazji? Pragnieniem niestety nierealnym jest pewność, że osoby na których mi zależy będą zawsze ze mną, będą nieśmiertelni a ja razem z nimi. Wracając do naszego świata.. Kocham spać, czemu nie mogłabym tego robić bez żadnych konsekwencji? Bez martwienia się o to, że coś prześpię jakieś ważne spotkanie w pracy czy rodzinną kolację. To by było coś!

Czym na co dzień zajmuję się Aleksandra?

Na co dzień zajmuję się tańcem, to moja największa pasja, która teraz również przerodziła się w zawód. Często wybieram się do Warszawy gdzie z moją grupą taneczną tańczymy na koncertach i różnych tego typu okolicznościach. Staram się również urozmaicać taniec i można mnie również zobaczyć w znanym polskim programie „Jaka to melodia?”
Jak każda zwykła nastolatka poza karierą, mam też zwykłe obowiązki, którymi zajmuje się gdy „mam wolne od tańca”:
Uczę się, ponieważ jestem w klasie maturalnej, spędzam czas ze znajomymi, mimo że w moim życiu jest dużo ruchu uczęszczam również na siłownię, aby być zawsze w formie.

Jak pogodzić takie doświadczenie jak bycie finalistką miss skarżyska-kamiennej z życiem codziennym?

Trzeba przyznać, że czasem jest ciężko, zwłaszcza jeżeli chodzi o mój tryb życia – wyjazdy do naszej stolicy, taniec, szkoła, życie prywatne.. Dlatego zawsze planuję swój tydzień, dzięki czemu jestem w stanie pogodzić to wszystko. Testuje ten sposób już od kilku miesięcy i szczerze bardzo polecam. Jedni mówią, że doba ma tylko 24 godziny. Moje zdanie, zdanie optymistki brzmi: Doba ma, AŻ 24 godziny i rozplanuj ją dobrze!

Finalistki Miss Skarżyska – Kamiennej 2018

Co sądzisz o swoich konkurentkach? Jest do dla was czysta zabawa, czy można wyczuć napięcie rywalizacji wśród finalistek Miss Skarżyska?

Z dziewczynami bardzo dobrze się dogaduje. Pomimo naszej różnicy wieku, uważam, że świetnie się zgrywamy i nasza współpraca jest jak najbardziej owocna. Zabawa czy konkurencja? Oczywiście, że zabawa.. Każda jest inna i ma w sobie coś nietypowego, co czyni ją wyjątkową. Niezależnie od wyniku dla mnie każda jest świetna i na swój sposób idealna. I tak ktoś musi wygrać, ale nadal nie zepsuje to nam świetnej zabawy!

Jako reprezentantka Skarżyska Kamiennej w Finale Miss Skarżyska – Kamiennej, co chciałabyś przekazać swoim równieśnikom i mieszkańcom Skarżyska?

Chciałabym zaprosić wszystkim mieszkańców Skarżyska-Kamiennej na tą uroczystość, ponieważ będzie świetna zabawa i niezapomniane chwile! Jeżeli chodzi o rówieśników to chciałabym, aby więcej osób angażowało się w kolejne edycje tego przedsięwzięcia jak i innych, ponieważ pomimo ogromnej dawki humoru, wspaniałych chwil chciałabym, aby każdy z moich rówieśników sprawdził sam siebie, bo to świetny test! Kochani! Kiedy mamy próbować , jak nie teraz kiedy mamy zaledwie kilkanaście lat!!

Na koniec Co myślisz o idei skupiania informacji z całej ziemi Odrowążów na jednym portalu? Łącznie Odrowąż24 zajmuje się dostarczaniem informacji do mieszkańców 5 powiatów.

Zdecydowanie, jestem na TAK! Jest to super inicjatywa będę trzymała mocno kciuki za rozwój portalu!

Głosowanie na Miss Skarżyska-Kamiennej Azulena 2018

Na Ole możecie Państwo oddać swój głos w wyborach miss Azulena 2018 poprzez Instagram. Wystarczy „polajkować” zdjęcie Aleksandry.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Miss Woj. Świętokrzyskiego (@miss_kielce)

Zaproszenia na Galę Finałową Miss Skarżyska-Kamiennej 2018:

10zł, 15zł, 20zł i VIP – 50zł na KUPBILECIK.PL lub

MCK rezerwacje tel. 500 199 710

tel. organizatora: Euro Media – 692 250 180

www.miss.kie.pl

Więcej wywiadów z Finalistkami Miss Skarżyska-Kamiennej 2018:

Aleksandra Marchewka – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Aleksandra Żłobecka – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Karolina Winiarska – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Jowita Bujanowska – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Julia Pryciak – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Aleksandra Bartosik – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Karina Strzelec – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Klaudia Kosno – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Edyta Guz – Finalistka Miss Skarżyska Kamiennej 2018 >>>

Polub nas na Facebooku

Wiadomości z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, opoczyńskiego, koneckiego, przysuskiego i okolicDrodzy czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy pisać o rzeczach, które są najbardziej istotne dla naszej lokalnej społeczności i są wam najbliższe. Jeśli jest jakaś sprawa, historia, wydarzenie, które chcielibyście nagłośnić piszcie do nas na kontakt@odrowaz24.pl

Zachęcamy również do przesyłania do nas ogłoszeń o pracę, drobnych ogłoszeń sprzedam/kupię, oraz innych, które z miłą chęcią nagłośnimy pośród naszej rosnącej lokalnej społeczności pięciu powiatów Ziemi Odrowążów.

Czekamy na wasze informacje - Redakcja Odrowąż 24

Możesz też dodać bezpośrednio informację TUTAJ